VI RUNDA LIGI EUROPY OZPN PIŁA, SEZON 2017/2018 – TRAMPKARZ ROCZNIKI 2003 i MŁODSI, PIŁA 21.10.2017 R. ( SOBOTA ) GODZ. 12.00 !!!

Trampkarze UKS SOCCER STARS rozegrają szósty mecz w ramach Ligi Europy OZPN PIŁA. Wystąpimy w roli gospodarzy, a przeciwnikiem będzie zespół ORŁA PĘCKOWO.

Mecz odbędzie się w Pile. Zbiórka o godz. 11.00 na miejscu zawodów czyli na stadionie przy ul. Okrzei 4. Zawody rozpoczynają się o godz. 12.00 i zakończą się około godz. 13.30.

LISTA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW:

POJAWI SIĘ WIECZOREM W PIĄTEK 20 PAŹDZIERNIKA

Każdy zawodnik powinien zabrać ze sobą:

1. Aktualne badania lekarskie ( te są w posiadaniu trenerów )
2. Strój akademii
3. Dres akademii
4. Obowiązkowo ochraniacze na golenie ( bez nich sędzia nie dopuści zawodników do zawodów )
5. Legitymacje szkolną lub inny dowód tożsamości

Jeżeli powołani zawodnicy z różnych przyczyn nie mogą być na zawodach prosimy o natychmiastowe poinformowanie o tym fakcie trenerów Akademii.Może zainteresują Cię inne aktualności...Podanie danych osobowych na stronie internetowej mmsoccerstars.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, WP Statistics. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, WP Statistics, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

 

Informujemy, iż nasza strona internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.