UBEZPIECZENIE OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DLA ZAWODNIKÓW AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOCCER STARS NA ROK 2019/2020 !!!

Pzu Sport

DOTYCZY ZAWODNIKÓW AKADEMII Z ROCZNIKÓW 2005 – 2014, KTÓRZY NIE ZOSTALI UBEZPIECZENI W CZERWCU 2019 R. !!!

SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE PRZYPOMINAMY O MOŻLIWOŚCI UBEZPIECZENIA WASZYCH POCIECH OD NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW.

UBEZPIECZENIE OBEJMUJE NIESZCZĘŚLIWE WYPADKI PODCZAS OBOZÓW, TRENINGÓW, MECZÓW ORAZ TURNIEJÓW, A TAKŻE ZDARZENIA W DRODZE NA TRENING I W DRODZE Z TRENINGU.

JEST TO UBEZPIECZENIE NA WARTOŚĆ 5 000 ZŁ.
SKŁADKA ROCZNA WYNOSI 45 ZŁ NA OSOBĘ.

JEŻELI DZIECI SĄ JUŻ UBEZPIECZONE U NAS, BĄDŹ Z INNEGO ŹRÓDŁA LUB TYTUŁU PROSIMY O INFORMACJĘ, ŻE NIE BĘDĄ PAŃSTWO KORZYSTAĆ Z POWYŻSZEJ OFERTY.

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZYJMUJEMY WPŁATY NA KONTO W BANKU SANTANDER O NUMERZE: 37 1910 1048 2944 0476 1181 0001 ( TO JEST NUMER STAREGO KONTA AKADEMII JESZCZE AKTYWNEGO ).

WPŁATY PRZYJMUJEMY DO PONIEDZIAŁKU 30 WRZEŚNIA 2019.

WE WTOREK 1 PAŹDZIERNIKA DZIECI BĘDĄ UBEZPIECZANE. NOWO UBEZPIECZONE OSOBY DOŁĄCZĄ DO GRUPOWEGO UBEZPIECZENIA, KTÓRE FUNKCJONUJE W NASZEJ AKADEMII OD 1 LIPCA BR. ZATEM TE OSOBY BĘDĄ UBEZPIECZONE OD 01.10.2019 R. DO 01.07.2020. GDYBY SKŁADKA ULEGŁA ZMIANIE POINFORMUJEMY O TYM. WYSOKOŚĆ SKŁADKI ZALEŻNA JEST OD LICZBY UBEZPIECZONYCH OSÓB.

 Może zainteresują Cię inne aktualności...Podanie danych osobowych na stronie internetowej mmsoccerstars.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, WP Statistics. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, WP Statistics, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

 

Informujemy, iż nasza strona internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.