SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM FIRMY ZINA – DOTYCZY WSZYSTKICH GRUP, 24.10.2018 R. GODZ. 16.30 !!! ( ŚRODA )

ZINA

W związku z planowanym zamówieniem dresów i kompletów piłkarskich uprzejmie informujemy, że w środę 24 października 2018 r. od godz. 16.30 w hali Zespołu Szkół Gastronomicznych przy ul. Sikorskiego 73 w Pile odbędzie się zaplanowane spotkanie z Przedstawicielem firmy Zina w celu wybrania i przymierzenia kompletów piłkarskich oraz dresów dla naszych zawodników z wszystkich grup.

Ceny produktów firmy zina:

1. Komplet piłkarski – koszulka + logo, numer i nazwisko, spodenki, skarpetogetry – około 120 – 130 zł. Na strój akademii składa się: czarna koszulka z logo i nazwiskiem na plecach, czarne spodenki i czarne skarpetogetry.

2. Dres treningowy z logo i numerem na bluzie i spodniach – około 130 – 140 zł

Oczywiście zakup kompletów piłkarskich i dresów nie jest obowiązkowy.

Będzie również możliwość zamówienia innych elementów garderoby firmy zina takich jak rękawiczki, czapki itp. Dostępne będą również piłki oraz torby treningowe.

Pierwsi zawodnicy będą przyjmowani od godz. 16.00 !!!

Ze względu na odbywające się w ten dzień treningi poniżej przedstawiamy harmonogram przyjęć zawodników z poszczególnych grup:

16.30 – 17.30 ZAWODNICY Z GRUP SKRZAT II, SKRZAT I,

17.30 – 19.00 ZAWODNICY Z GRUP ŻAK II, ŻAK I, ORLIK III, ORLIK II, ORLIK I

19.00 – 20.00 ZAWODNICY Z GRUP MŁODZIK TRAMPKARZ, JUNIOR MŁODSZY

 

Z pozdrowieniami
Akademia Piłkarska
Soccer Stars

 Może zainteresują Cię inne aktualności...Podanie danych osobowych na stronie internetowej mmsoccerstars.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, WP Statistics. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, WP Statistics, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

 

Informujemy, iż nasza strona internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.