RELACJA Z X RUNDY JESIENNEJ LIGI OKRĘGOWEJ B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1 OZPN PIŁA, SEZON 2018/2019 – JUNIOR MŁODSZY ROCZNIKI 2002 i MŁODSI, PIŁA 03.11.2018 R.

W 10. kolejce rozgrywek ligowych Juniora Młodszego przyszło nam po raz pierwszy poznać smak porażki. Naszym pogromcą okazał się inny zespół z Piły i jednocześnie duży faworyt do końcowego tryumfu w lidze – KP. Mecz od początku toczył się pod dyktando gospodarzy. Nasz zespół natomiast czaił się na wyprowadzenie kontrataków. Kluczowy fragment spotkania nastąpił pomiędzy 30 a 35 minutą spotkania. Wówczas to gracze KP trafili do siatki dwukrotnie. Obie bramki padły w bardzo podobny sposób, po mierzonych strzałach w okienko z okolic 20 metra. W 60 minucie przegrywaliśmy już 0-3 po skutecznej egzekucji z rzutu karnego. Kilka minut później gospodarze przeprowadzili kolejny skuteczny atak i tym samym ustalili wynik spotkania na 4-0. Trzeba przyznać, że w tym dniu byliśmy po prostu drużyną słabszą i gratulujemy przeciwnikowi zasłużonego zwycięstwa. Sytuacja w ligowej tabeli wciąż jednak pozwala nam walczyć o najwyższe cele, ale do tego potrzebna jest regularność. Już za tydzień czeka nas ciężki bój w Wyrzysku i zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wyszarpać na boisku 3 punkty i doskoczyć do zajmującego obecnie 1. miejsce zespołu KP Piła.

KP PIŁA 4 – 0 UKS SOCCER STARS

PONIŻEJ ZAWODNICY REPREZENTUJĄCY UKS SOCCER STARS:

1. Adamik Jakub 2. Bartosz Patryk 3. Bednarski Patryk 4. Grabowski Mieszko 5. Hańczaryk Marcel 6. Kozieł Jakub 7. Kryka Bartosz 8. Lewanda Adrian 9. Matuszak Artur 10. Michniewicz Jan 11. Namyślak Kacper 12. Namyślak Krystian 13. Nowacki Jakub 14. Pańkow Mateusz 15. Rożek Igor 16. Szulc Jakub 17. Waliszewski Krzysztof 18. Żentkowski Łukasz

AKTUALNE WYNIKI I TABELA W LINKU PONIŻEJ:

Może zainteresują Cię inne aktualności...

Podanie danych osobowych na stronie internetowej mmsoccerstars.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, WP Statistics. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, WP Statistics, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.