HALOWY TURNIEJ “SPARTA CUP”, SEZON 2018/19 – ZŁOTÓW 02.03.2019 R. ( SOBOTA ), ŻAK ROCZNIKI 2011 i MŁODSI

Logo AP Sparta 3

ŻAKI UKS SOCCER STARS rozegrają turniej w swojej kategorii wiekowej. Wystąpimy w roli gości. Turniej odbędzie się w Złotowie na hali sportowej przy ul. Bohaterów Westerplatte 9a. Zbiórka o godz. 08.00 na parkingu NETTO przy ul. Bydgoskiej. Zawody rozpoczynają się o godz. 09.00. Rodzice otrzymają smsy z godziną powrotu Ich Pociech.

LISTA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW:

1. BEDNARSKI MAKS 2. GRZEGORCZYK JULIAN 3. JĘDRYKA MACIEJ 4. RATAJCZAK IGOR 5. SOTEK NIKODEM 6. SERÓWKA HUBERT 7. STRYCHOWSKI ANTONI 8. WIATROWSKI MICHAŁ

Każdy zawodnik powinien zabrać ze sobą:

1. Aktualne badania lekarskie ( te są w posiadaniu trenerów )
2. Strój akademii
3. Dres akademii
4. Obowiązkowo ochraniacze na golenie ( bez nich sędzia nie dopuści zawodników do zawodów )
5. Legitymacje szkolną lub inny dowód tożsamości

Jeżeli powołani zawodnicy z różnych przyczyn nie mogą być na zawodach prosimy o natychmiastowe poinformowanie o tym fakcie trenerów Akademii.Może zainteresują Cię inne aktualności...Podanie danych osobowych na stronie internetowej mmsoccerstars.pl jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam wpływ na przeglądarkę internetową i jej ustawienia. Odbiorcami danych osobowych mogą być Google, Facebook, WP Statistics. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie poprzez zmianę ustawień w przeglądarce. Dane osobowe będą przetwarzane i przechowywane w zależności od okresu używania technologii. Mam prawo zażądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Profilowanie używane jest w Google Analytics, WP Statistics, Facebook Pixel. W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania, prosimy zoptymalizować odpowiednio przeglądarkę.

 

Informujemy, iż nasza strona internetowy wykorzystuje technologię plików cookies.