Nabór 2017

TRAMPKARZE UKS SOCCER STARS NIE PRZYWIEŹLI CHOĆBY PUNKTU Z DELEGACJI. PO RAZ KOLEJNY PRZEGRALIŚMY JEDNĄ BRAMKĄ. TYM RAZEM LEPSI OKAZALI SIĘ SPARTANIE ZE ZŁOTOWA.

SPARTA ZŁOTÓW 3 - 2 UKS SOCCER STARS

MECZ MÓGŁ SIĘ PODOBAĆ OD SAMEGO POCZĄTKU. TOCZYLIŚMY RÓWNORZĘDNY BÓJ NA CIĘŻKIM TERENIE PRZY UL. MICKIEWICZA W ZŁOTOWIE.

GOSPODARZE ODSKOCZYLI NAM NA JEDNĄ BRAMKĘ W 15 MINUCIE SPOTKANIA. KAPITALNYM UDERZENIEM Z RZUTU WOLNEGO POPISAŁ SIĘ ZAWODNIK GOSPODARZY.

NIE MINĘŁO 5 MINUT, KIEDY TO MIELIŚMY FANTASTYCZNĄ OKAZJĘ DO WYRÓWNANIA. Z NAJBLIŻSZEJ ODLEGŁOŚCI PIŁKA MINĘŁA PRAWY SŁUPEK BRAMKI ZŁOTOWIAN.

JESZCZE PRZED ZAKOŃCZENIEM PIERWSZEJ POŁOWY RYWALE ODSKOCZYLI NAM NA DWA TRAFIENIA PO DOŚRODKOWANIU Z PRAWEJ STRONY

W PRZERWIE TRENER SZYMAŃSKI MUSIAŁ WSTRZĄSNĄĆ NASZYMI TRAMPKARZAMI. NA REZULTATY NIE TRZEBA BYŁO DŁUGO CZEKAĆ. SZYBKO ZDOBYLIŚMY BRAMKĘ KONTAKTOWĄ. JEJ AUTOREM HUBERT PIETRUS, KTÓRY ZDOBYŁ BRAMKĘ OKREŚLANĄ MIANEM "STADIONY ŚWIATA". Z OKOŁO 30 METRA SKUTECZNIE EGZEKWOWAŁ RZUT WOLNY TRAFIAJĄC W OKIENKO BRAMKI.

KIEDY WYDAWAŁO SIĘ, ŻE ZŁAPALIŚMY ODPOWIEDNI RYTM GOSPODARZE PONOWNIE ODSKOCZYLI NA DWIE BRAMKI.

NA SZCZĘŚCIE NIE WPŁYNĘŁO TO NEGATYWNIE NA GRĘ NASZEJ DRUŻYNY. WRĘCZ PRZECIWNIE. MOCNO "USIEDLIŚMY" NA RYWALACH CZEGO EFEKTEM BYŁA BRAMKA ADRIANA LEWANDY ZDOBYTA NIEMALŻE Z ZEROWEGO KĄTA.

PONOWNIE NIEBEZPIECZNIE DLA RYWALI ZBLIŻYLIŚMY SIĘ NA JEDNEGO GOLA.

OSTATNIE 10 MINUT DĄŻYLIŚMY DO WYRÓWNANIA MECZU. MIELIŚMY 2 RZUTY WOLNE TUŻ ZA POLEM KARNYM. NIESTETY NIE ZAMIENILIŚMY ICH NA BRAMKĘ.

MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ JEDNOBRAMKOWĄ PORAŻKĄ.

JEDNAKŻE WIELKIE BRAWA ZA AMBICJĘ NASZYCH CHŁOPCÓW. CZASAMI SIĘ PRZEGRYWA, ALE PISZĄC W ŻARGONIE PIŁKARSKIM ZOSTAWILIŚMY SPORO SERDUCHA NA BOISKU :)

TRAMPKARZE ZAGRALI W NASTĘPUJĄCYM ZESTAWIENIU:

1. ADAMIK JAKUB 2. GRABOWSKI MIESZKO 3. GRYKA BARTOSZ 4. KAMIŃSKI PAWEŁ 5. KOZIEŁ MICHAŁ 6. LEWANDA ADRIAN 7. NOWACKI JAKUB 8. OKRÓJ JAN 9. PAŃKOW MATEUSZ 10. PIETRUS HUBERT 11. SZMYT MARCEL 12. WALISZEWSKI KRZYSZTOF 13. WYSOCKI MARCELI

KOLEJNYM RYWALEM BĘDZIE DRUŻYNA SPARTY ZŁOTÓW, Z KTÓRA ZMIERZYMY SIĘ W SOBOTĘ 29 KWIETNIA.!

AKTUALNE WYNIKI I TABELA NA:

RELACJA Z IV RUNDY LIGI MISTRZÓW OZPN PIŁA, SEZON 2016/2017 - MŁODZIK ROCZNIKI 2004 i MŁODSI, PIŁA 29.04.2017 R.
MŁODZICY UKS SOCCER STARS ULEGLI NA WŁASNYM BOISKU RÓWIEŚNIKOM Z FOOTBALL ACADEMY PIŁA.

PODOPIECZNI MARCINA ŁYJAKA PRZEGRALI 1 - 2 !!!

SPOTKANIE OD POCZĄTKU BYŁO BARDZO ZACIĘTE. JAK NA MECZ DERBOWY PRZYSTAŁO NIKT Z MŁODZIKÓW NIE ODSTAWIAŁ NOGI.

W PIERWSZEJ POŁOWIE MECZ BYŁ BARDZO WYRÓWNANY. GOŚCIE MOŻE I MIELI PRZEWAGĘ OPTYCZNĄ, ALE TO MY ZMARNOWALIŚMY DOSKONAŁĄ SYTUACJĘ, KTÓRA MOGŁA OTWORZYĆ WYNIK RYWALIZACJI.

DRUGA CZĘŚĆ SPOTKANIA ZACZĘŁA SIĘ DLA NAS NIEPOMYŚLNIE. KOLEDZY Z FOOTBALL ACADEMY PRZEPROWADZILI RAJD LEWĄ FLANKĄ ZAKOŃCZONY DOŚRODKOWANIEM I ZDOBYCIEM BRAMKI NA 0 - 1.

PÓŹNIEJ PO RZUCIE ROŻNYM STRACILIŚMY DRUGĄ BRAMKĘ. GOŚCIE Z PIŁY WYKORZYSTALI GAPIOSTWO NASZEJ DEFENSYWY I WŁAŚCIWIE "WEPCHNĘLI" PIŁKĘ DO BRAMKI STRZEŻONEJ PRZEZ PATRYKA BEDNARSKIEGO.

GOL TEN WBREW POZOROM PODZIAŁAŁ MOBILIZUJĄCO NA NASZ ZESPÓŁ. SOCCERSI RUSZYLI DO ODRABIANIA STRAT. BRAMKĘ KONTAKTOWĄ ZDOBYŁ WIKTOR PAWEŁCZAK ŁADNYM UDERZENIEM Z DYSTANSU.

POMIMO NASILONYCH ATAKÓW Z NASZEJ STRONY ZABRAKŁO CZASU NA WYRÓWNANIE STANU RYWALIZACJI.

TRZEBA JEDNAK PRZYZNAĆ, ŻE BYLIŚMY DZISIAJ RZECZYWIŚCIE O TĄ JEDNĄ BRAMKĘ GORSI. GRATULACJE DLA RYWALI, ALE OBIECUJEMY, ŻE W REWANŻU POSZUKAMY OKAZJI DO WYWIEZIENIA KOMPLETU PUNKTÓW.

MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ PORAŻKĄ UKS SOCCER STARS 1 - 2 !!!

SOCCERSÓW GODNIE REPREZENTOWALI:

1. BEDNARSKI PATRYK 2. KRYKA BARTOSZ 3. KRZYWICKI KONRAD 4. KUBIK DOMINIK 5. KUBIK ŁUKASZ 6. MARCINKOWSKI MATEUSZ 7. NAMYŚLAK KACPER 8. NAMYŚLAK KRYSTIAN 9. OPSZAŃSKI GRACJAN 10. ORŁOWSKI ADAM 11. PAWEŁCZAK WIKTOR 12. STELMACH BARTOSZ 13. SZULC JAKUB 14. SZUMSKI ALAN 15. ŻENTKOWSKI ŁUKASZ

JUŻ ZA TYDZIEŃ ZAGRAMY NA WYJEŹDZIE W ZŁOTOWIE !!!

IV RUNDA LIGI MISTRZÓW OZPN PIŁA, SEZON 2016/2017 - MŁODZIK ROCZNIKI 2004 i MŁODSI, PIŁA 29.04.2017 R. ( SOBOTA ) GODZ. 10.00 !!!
MŁODZIKI UKS SOCCER STARS ROZEGRAJĄ CZWARTY MECZ W RAMACH LIGI MISTRZÓW OZPN PIŁA. WYSTĄPIMY W ROLI GOSPODARZA.

MECZ ODBĘDZIE SIĘ W PILE. ZBIÓRKA O GODZ. 09.00 NA MIEJSCU MECZU CZYLI NA STADIONIE PRZY UL. OKRZEI 4.
ZAWODY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 10.00 I ZAKOŃCZĄ SIĘ OKOŁO GODZ. 11.15.

LISTA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW:

1 - 18 WSZYSCY ZAWODNICY Z GRUPY MŁODZIK

KAŻDY ZAWODNIK POWINIEN ZABRAĆ ZE SOBĄ:

1. AKTUALNE BADANIA LEKARSKIE ( TE SĄ W POSIADANIU TRENERÓW )
2. STRÓJ AKADEMII
3. DRES AKADEMII
4. OBOWIĄZKOWO OCHRANIACZE NA GOLENIE ( BEZ NICH SĘDZIA NIE DOPUŚCI ZAWODNIKÓW DO ZAWODÓW )

JEŻELI POWOŁANI ZAWODNICY Z RÓŻNYCH PRZYCZYN NIE MOGĄ BYĆ NA ZAWODACH PROSIMY O NATYCHMIASTOWE POINFORMOWANIE O TYM FAKCIE TRENERÓW AKADEMII.

IV RUNDA LIGI REGIONALNEJ OZPN PIŁA, SEZON 2016/2017 - TRAMPKARZ ROCZNIKI 2002 i MŁODSI, ZŁOTÓW 29.04.2017 R. ( SOBOTA ) GODZ. 12.30 !!!
TRAMPKARZE UKS SOCCER STARS ROZEGRAJĄ CZWARTY MECZ W RAMACH LIGI REGIONALNEJ OZPN PIŁA. WYSTĄPIMY W ROLI GOŚCI.

MECZ ODBĘDZIE SIĘ W ZŁOTOWIE NA STADIONIE PRZY UL. MICKIEWICZA 18.
ZBIÓRKA O GODZ. 10.45 NA PARKINGU LIDLA PRZY UL. OKRZEI. WYJAZD GODZ. 11.00.
ZAWODY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZ. 12.30 I ZAKOŃCZĄ SIĘ OKOŁO GODZ. 13.30.
PLANOWANY POWRÓT OKOŁO GODZ. 14.00 - 14.30.
NA MECZ JEDZIEMY AUTOKAREM.

1. ADAMIK JAKUB 2. FILUT OLIWIA 3. GRABOWSKI MIESZKO 4. GRYKA BARTOSZ 5. KAMIŃSKI PAWEŁ 6. KOZIEŁ MICHAŁ 7. LEWANDA ADRIAN 8. NOWACKI JAKUB 9. OKRÓJ JAN 10. PAŃKOW MATEUSZ 11. PIETRUS HUBERT 12. SZMYT MARCEL 13. WALISZEWSKI KRZYSZTOF 14. WYSOCKI MARCELI

II RUNDA LIGI MISTRZÓW OZPN PIŁA, SEZON 2016/2017 - ORLIK ROCZNIKI 2006 i MŁODSI, PIŁA 28.04.2017 R. ( PIĄTEK ) GODZ. 16.00 !!!
ORLIKI UKS SOCCER STARS ROZEGRAJĄ DRUGI TURNIEJ W RAMACH LIGI MISTRZÓW OZPN PIŁA. WYSTĄPIMY W ROLI GOŚCI.

TURNIEJ ODBĘDZIE SIĘ W PILE NA ORLIKU W GIMNAZJUM NR 5 PRZY UL. BYDGOSKIEJ 23.
ZBIÓRKA O GODZ. 15.40 NA MIEJSCU ZAWODÓW.